11.10.2021 Změna termínu projekce Každá minuta života

PONDĚLÍ 18. ŘÍJNA 2021 | 19.30 | KINO DUKLA

Lenka a Michal se věnují výchově svého čtyřletého syna s nejvyšším možným nasazením. Miško má už od narození naplánovanou každou minutu svého života tak, aby se z něj jednoho dne stal úspěšný vrcholový sportovec a po všech stránkách „kvalitní člověk“. Děláme pro své děti dost? Nebo toho děláme až moc?

Mladý pár Lenka a Michal se věnují výchově svého čtyřletého syna s nejvyšším možným nasazením. Miško má už od narození naplánovanou každou minutu svého života tak, aby se z něj jednoho dne stal úspěšný vrcholový sportovec a po všech stránkách „kvalitní člověk“. Tomuto cíli je podřízeno vše. Rodiče odsunují své potřeby na vedlejší kolej, věnují synovi maximum času a malý Miško předčí svými výkony většinu vrstevníků. Na první dětská kamarádství však nemá zatím Miško čas. V jeho životě trénink střídá hru, hra střídá cvičení a cvičení střídá trénink v pravidelném rytmu. Živými situacemi z rodinného života otevírá režisérka Erika Hníková řadu otázek ohledně výchovy dětí a rodičovských výzev v dnešní době. Děláme pro své děti dost? Nebo toho děláme až moc?

Po filmu následuje beseda se zakladatelem výchovné filozofie Kamevédy Pavlem Zachou, hlavním protagonistou Michalem Hanuliakem a terapeutkou dětí Barborou Pipášovou. 

Událost proběhne ve spolupráci s Filmovým klubem Kina Dukla. 

 

Lístky jsou k zakoupení na stránkách Kina Dukla 

http://www.kinodukla.cz/klient-62/kino-27/stranka-53/film-474794​ 


back to list

Supported by:                                                                                                                                 
                                     

 

 In Cooperation with: