17.08. - 21.08. Příměstský tábor s camerou obscurou

Chtěli byste si vyrobit svůj vlastní foťák? Třeba z plechovky od čaje nebo od sušenek? Nebude to žádný "digitál", kdepak! Vrátíme se v čase trochu zpátky a zažijeme to krásné dobrodružství se světlem, s fotocitlivým materiálem i s vyvoláváním fotek v temné komoře. To šimrající napětí a čekání na to, jak se nám podařilo zachytit, co jsme chtěli: domy, lidi i zvířata v jihlavské ZOO.

Termín: 17. 8. – 21. 8. 2020

  • Místo konání: OGV II. Jihlava (Masarykovo nám. 24), Jihlava

Strava i pitný režim jsou zajištěny.

  • Témata: výroba vlastního fotoaparátu – camery obscury, focení a zpracování fotek, práce v temné komoře, výlety po městě a ZOO za účelem focení.
  • Věk: 8+
  • Cena: 2 000 Kč, sourozenec 1 500 Kč

ORGANIZACE PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

Tábor probíhá každý den od 8:00 do 16:00

Příchod od 7:30 – 8:00. Vyzvednutí/odchod dítěte od 15:30 do 16:00

Jídlo bude zajištěno předem.  V případě potravinových alergií bohužel nejsme schopni zajistit náhradní stravu a poprosíme o stravu vlastní a nahlášení této skutečnosti.

Co na sebe a s sebou: Doporučujeme pohodlné oblečení + dle počasí i pláštěnku a vhodnou obuv (budeme natáčet i za deště). Blok a psací potřeby. Mobil (pro natáčení). Lahev na pití. Dobrou náladu a chuť tvořit.

První den tábora budeme vybírat potvrzení od lékaře, které Vám poslední den tábora opět vrátíme, a potvrzení o bezinfekčnosti, které musí být maximálně 1 den staré.

GDPR upozornění pro rodiče:

V rámci tábora budou vytvořeny fotografie, na nichž mohou být zachyceny všechny děti, které se tábora zúčastní. Fotografie, které v rámci tábora vzniknou, mohou být umístěny na webu a FB Centra dokumentárního filmu, MFDF Ji.hlava. Vybraná díla se mohou stát součástí dalších programů pořádaných v rámci akcí CDF, nebo mohou být prezentována v rámci 24. ročníku MFDF Ji.hlava.

Stejně tak mohou být prezentovány na webu či FB těchto organizací fotografie dětí pořízené v rámci tábora a jeho programu.

Protože bychom během tábora neradi některé děti vyčleňovali z kolektivu a zakazovali účast při společných aktivitách, které budou foceny, prosíme, abyste své děti přihlásili na náš příměstský tábor pouze v případě, že se vším výše uvedeným jako zákonní zástupci dítěte souhlasíte. Svůj souhlas prosím potvrďte v přihlášce.

 

PŘIHLÁŠKA

Platba

Platbu za účast dítěte je nutné provést nejpozději do 17. 7. 2018. V případě, že částka nebude v termínu uhrazena, bude rezervace automaticky zrušena.

Forma úhrady:

převodem z Vašeho účtu na účet Doc.dream: 4356204379/0800

VS: 17082020

do poznámky pro příjemce prosím uveďte: tábor camera obscura + jméno dítěte

Storno podmínky

v případě zrušení účasti jsou storno poplatky následující:

  •  zrušení účasti 3 týdny před zahájením tábora 300,- Kč
  •  zrušení účasti 3 až 1 týden před zahájením tábora 500,-
  • zrušení účasti méně než jeden týden před zahájením tábora 700,- Kč
  • V případě, že dítě na tábor již nastoupilo a z nějakého důvodu nemůže pobyt dokončit, uhrazenou platbu nevracíme.

Vrácení platby

Platbu je možné vrátit pouze z důvodu onemocnění dítěte před nastoupením na tábor. Nemoc musí být potvrzena lékařem.

Doklad od lékaře zašlete nebo doručte na adresu: Centrum dokumentárního filmu, Jana Masaryka 20, Jihlava nebo elektronicky: vzdelavani@c-d-f.cz. Zároveň s dokladem zašlete údaje pro vrácení platby (kontakt na rodiče, bankovní spojení).

V případě zájmu o tábor kontaktujte Ivu Honsovou: vzdelavani@c-d-f.cz  (775 29 20 23)back to list

Supported by:                                                                                                                                 
                                     

 

 In Cooperation with: