CENTRUM DOKUMENTÁRNÍHO FILMU

logo MFDF Ji.hlavalogo DOK.REVUElogo Inspirační fórum

cs

Andran Abramjan

Andran Abramjan
Andran Abramjan je absolventem Přírodovědecké fakulty UK a studentem dokumentární tvorby na FAMU. Z jeho tvorby lze jmenovat film Bude třeba dalších výzkumů (2011), Rorýsi (2013), experiment Momentální nepřízeň počasí (2012), segment v kolektivním snímku Film jako Brno (2011) či Vládnout, pracovat, vydělávat, modlit se, hroutit se (2013) oceněný Zvláštním uznáním MFDF Ji.hlava.

Výpis filmů autora

bez náhledu

Argumenty (anglická verze)

Andran Abramjan / Česká republika / 2014 / 20 min. 0 sec.

Možnosti dialogu o ukrajinské krizi z pohledu od západu a od východu. Turnaj v debatování se potkává s telefonátem Vladimíra Žirinovského ukrajinskému ministru vnitra, zatímco uprostřed se nachází člověk ve své nahotě. Koncept.DETAIL:„Děkuji za vaši otevřenost, že jste projevil přání se setkat, a přeji vše dobré. Na rozhovor přijďte prosím bez pomerančového džusu. Budeme se polévat pálenkou.“

Argumenty (česká verze)

Argumenty (česká verze)

Andran Abramjan / Česká republika / 2014 / 20 min. 0 sec.

Možnosti dialogu o ukrajinské krizi z pohledu od západu a od východu. Turnaj v debatování se potkává s telefonátem Vladimíra Žirinovského ukrajinskému ministru vnitra, zatímco uprostřed se nachází člověk ve své nahotě. Koncept.DETAIL:„Děkuji za vaši otevřenost, že jste projevil přání se setkat, a přeji vše dobré. Na rozhovor přijďte prosím bez pomerančového džusu. Budeme se polévat pálenkou.“

bez náhledu

Film jako Brno

Andran Abramjan, Kristýna Bartošová, Natálie Císařovská, Vít Klusák, Robin Kvapil, Lukáš Senft, Jan Strejcovský / Česká republika / 2011 / 72 min. 0 sec.

FilmSTŘET se člení do sedmi kapitol, natočených studenty prvního ročníku FAMU a jejich pedagogem Vítem Klusákem. Každá z nich reportážně portrétuje jednu skupinu prvomájové blokády neonacistického pochodu v Brně: pravicové radikály, účastníky blokády, Romy, policisty, návštěvníky politických mítinků, novináře a také nezúčastněná, vševědoucí zvířata v brněnské zoo.

Realizováno za podpory:

Financováno EU
NPO
Ministerstvo kultury
Jihlava
Státní fond kinematografie
Kraj Vysočina
Dále spolupracujeme