CENTRUM DOKUMENTÁRNÍHO FILMU

logo MFDF Ji.hlavalogo DOK.REVUElogo Inspirační fórum

cs
Google Baby

Google Baby

1 outsourcing 2 neplodné páry 3 obchod se životem 4 lidské tělo a technologie 5 mimoděložní oplodnění, zajištění náhradních matek 6 motor podnikání: každý chce mít dítě 7 sex není třeba, důležitá je kreditní karta 8 v Indii na embrya čekají dělohy chudých žen 9 po porodu si dítě vyzvednou klienti (tzv. smluvní matka) 10 konkrétní, přesný obraz novodobého podnikání na symbolickém podloží tajemství zrození Byznys s ženskými vajíčky, se spermiemi, embryi, dělohami, náhradními matkami, s city i pudy ztělesňuje fi rma, která na trase Izrael–USA–Indie nabízí kompletní služby pro páry, které nemohou mít děti.

Základní informace

Režisér: Zippi Brand Frank

Originální název: Google Baby

Země původu: Spojené státy, Indie, Izrael

Rok výroby: 2009

Stopáž: 69 min. 0 sec.

Barva: Barevný

Jazyk: hindština, hebrejština, angličtina

Jazyk titulků: angličtina

Formát média: DigiBeta PAL

Producent: Zippi Brand Frank

Střih: Tal Raviner

Zvuk: Itzik Cohen

Hudba: Karni Postel

ikona šipkazpět
PŘEHRÁVAT FILMY MOHOU POUZE PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELÉ Z CENTRA DOKUMENTÁRNÍHO FILMU V JIHLAVĚ.

Podobné filmy

¡O no coronado!

¡O no coronado!

Craig Baldwin / Spojené státy / 1992 / 40 min. 0 sec.

Dobyvatelská kronika rekonstruuje španělskou invazi do zemí amerického jihozápadu v první polovině 16. století, rozplétá kontexty, motivace, mýty a historické události a z kritické perspektivy a se značnou ironií buduje epickou ságu obsazení a ovládnutí území, na níž navazuje polemiku se snahami umístit do této oblasti jaderný odpad.V různých podobách zdůrazňuje vztah historické roviny k současnosti – když se rýsují paneláky na pozadí louky, kde se odehrává původní, pro film natočená historická rekonstrukce, anebo když jsou na Coronada dotazováni turisté.

... až na věky

... až na věky

Pavel Koutecký / Česká republika / 1998 / 14 min. 0 sec.

Manželství je cesta do budoucnosti, milenci se od svatebního oltáře v dokumentárních pasážích Pavla Kouteckého vydávají do animovaného světa Michaely Pavlátové. Rozkvetlá přítomnost jedné duše a dvou těl se mění ve vyprahlou ledovou poušť oddělených ložnic, deziluze a pastí.

... když se zrovna nedíváš

... když se zrovna nedíváš

Phie Ambo / Dánsko / 2017 / 84 min. 0 sec.

Elektron se při Youngově experimentu chová jinak, pokud je pokus zaznamenáván. Axiomu z kvantové fyziky podřídila natáčení dokumentaristka usilující zachytit vědou nepostihnutelné projevy lidského vědomí ve fyzickém světě. A po cestě dospěla k otázce: Komunikuje vzájemně voda, když to lidé nevidí?

Realizováno za podpory:

Financováno EU
NPO
Ministerstvo kultury
Jihlava
Státní fond kinematografie
Kraj Vysočina
Dále spolupracujeme