CENTRUM DOKUMENTÁRNÍHO FILMU

logo MFDF Ji.hlavalogo DOK.REVUElogo Inspirační fórum

cs

Ji.hlava dětem 2021

Ji.hlava dětem 2021

Hurá, hurá! Po dlouhé, skoro dvouleté, pauze se opět otevřou brány a branky Ji.hlavy dětem. Těšíme se, protože to bude společenská akce jak se patří.

Program po dnech

Ji.hlava dětem je zcela zdarma pro neakreditované i akreditované návštěvníky. Děti dostanou v rámci programu festivalovou akreditaci a zažijí svůj vlastní festival. 

 

Úterý 26.10.

Středa 27.10.

Čtvrtek 28.10.

Pátek 29.10.

Sobota 30.10.

Neděle 31.10.

Kompletní program

Akreditace Ji.hlava dětem a přihlašování na dětské aktivity

O akreditaci pro děti si můžete zažádat online prostřednictvím tohoto formuláře.*

 

 

KONTAKT / detem@ji-hlava.cz

 

 

* Pokud ještě v naší databázi nemáte účet, vyplňte prosím základní identifikační údaje a vytvořte si heslo. Registrace vám usnadní další komunikaci s MFDF Ji.hlava a váš účet budete moci využívat i v následujících ročnících. Po absolvování základní registrace se vám zpřístupní formulář "Akreditace Ji.hlava dětem".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přivítá nás cinkání hrnků a oblaka páry. V kavárně Posezení U Vážky připravují něco na zub. Po hrnku teplého nápoje si každý rád na chvíli odpočine na tatami a po zdravém oddychu se nadšeně vydá na průzkum! Odpoledne divadla, večer koncerty nebo nejrůznější workshopy a dílny pro menší (4–8 let) i starší (8–14 let). Objevte nové výtvarné techniky na jedné z dílniček, na které jsme přizvali lektorky a lektory z Jihlavy i z celé České republiky. Třeba v neděli dorazte na Zvířátkové podzimní tvoření ve spolupráci s Dětským lesním klubem Hájenka.

V galerijním kině se podíváte na večerníčky, někdy tematické. Vrátí se Po-hádky současného světa a spolu s nimi také debatní prostor pro děti a rodiče, v němž mohou zhodnotit svůj pohled na aktuální témata, spolu se zajímavými hosty.

Aby to byl filmový festival se vším všudy, máme letos novinku! Ve spolupráci s online portálem DAFilms Junior jsme pro Vás připravili pravou a nefalšovanou diváckou soutěž o nejlepší dokumentární film. V pilotním ročníku soutěže zhlédnete od čtvrtka do soboty šest velkých filmů a můžete hlasovat, který vás nejvíce oslovil. V sobotu Vaše hlasy spočítáme a v neděli ráno vyhlásíme ten nejlepší film na Ji.hlava dětem! Můžete dokonce tvůrcům zaslat i vzkaz!

Realizováno za podpory:

Financováno EU
NPO
Ministerstvo kultury
Jihlava
Státní fond kinematografie
Kraj Vysočina
Dále spolupracujeme